Dodávka jízdenkových automatů pro hl. m. Prahu

SEC-COM>Reference>Dodávka jízdenkových automatů pro hl. m. Prahu

SVĚTOVÁ METROPOLE PRAHA MÁ JÍZDENKOVÉ AUTOMATY NA ŠPIČKOVÉ ÚROVNI

Naše společnost Sec-Communication, a. s. vyhrála v roce 2014 výběrové řízení, vypsané společností Ropid (Regionální organizátor pražské integrované dopravy) na dodávku 4 kusů inteligentních jízdenkových automatů.

Tyto jízdenkové automaty se mohou svými funkcemi a poskytovanými službami srovnat se špičkovými automaty v jiných velkoměstech. Kromě češtiny je zde samozřejmostí volba několika světových jazyků jako angličtina, němčina a ruština s možností dalšího rozšíření. Služeb automatu tak využijí tuzemští cestující i cizinci při koupi jízdenky na pražskou integrovanou dopravu na Letišti Václava Havla Praha a na Hlavním nádraží Praha.

MODERNÍ FUNKCE JÍZDENKOVÝCH AUTOMATŮ DODANÝCH SPOLEČNOSTÍ SEC-COMMUNICATION, A. S.

Další výhodou našich jízdenkových automatů je možnost platby nejenom mincemi, ale také bankovkami a platební kartou, a to i bezkontaktní, což je nejpohodlnější, nejrychlejší a nejjednodušší. Pražák většinou ví, jakou jízdenku potřebuje. Poté si zvolí danou jízdenku a tu si koupí. Avšak co mimopražští a cizinci? Žádný problém. Stačí do vyhledávače spojení na dotykové obrazovce zadat odkud a kam potřebuje cestující jet a jízdenkový automat mu sám nabídne konkrétní typ potřebné jízdenky.

Jízdenkový automat dodaný společností  Sec-Communication, a. s.

Jízdenkový automat dodaný společností Sec-Communication, a. s.

PŘÍMÁ VOLBA JÍZDENKY

Cestující, kteří během své cesty přestupují, mohou využít možnost vytištění itineráře cesty. Ten podává kompletní informace, kde přestoupit, kolik času přestup zabere a jaký spoj zvolit. Jízdenkový automat má i další funkce. Například v případě, kdy cestující nezná název stanice a disponuje jen adresou hotelu. V tomto případě stačí zadat tuto adresu a automat sám vybere nejbližší zastávku a podle toho zvolí nejvhodnější spojení a cenu jízdenky.

Jízdenkové automaty naší společnosti Sec-Communication, a. s. usnadňují přepravu cestující veřejnosti a poskytují služby na světové úrovni.

Ukázka obrazovky jízdenkového automatu  při výběru jízdenek
Ukázka obrazovky jízdenkového automatu při výběru jízdenek

| More
TiskNahoru