O společnosti

SEC-COM>O společnosti

Sec-Communication, a.s. je dynamická společnost s ambicí stát se klíčovým hráčem v segmentu systémů technické ochrany (STO), komunikačních řešení a zabezpečení kritické infrastruktury na českém trhu.

Sec-Communication, a.s.

Disponuje unikátním profesionálním týmem, jehož členové mají dlouholeté profesní zkušenosti s rozsáhlými bezpečnostními a komunikačními projekty pro různé typy zákazníků. Díky tomu zajišťujeme realizaci projektů komplexně, od technického designu, produktového a projektového managementu až po projekční práce a koordinaci montážních, servisních a dalších dodavatelských subjektů.
Know-how našich odborníků zahrnuje kromě znalosti produktů, technologií a řešení v oblasti Systémů technické ochrany a ochrany kritické infrastruktury také dlouholeté zkušenosti s dodávkami, instalací a servisem radiových, mikrovlnných a dalších telekomunikačních technologií.
Pro zajištění potřeb zákazníků má společnost Sec-Communication k dispozici široké portfolio technologií, které uplatňuje u klientů v závislosti na jejich stávajícím prostředí a dalším rozvoji. Tímto je společnost Sec-Communication dodavatelsky nezávislou firmou.

Vize

Naší vizí je postupný rozvoj společnosti postavený na kvalitních řešeních a službách pro zákazníky.

Strategie

Základní strategií společnosti je jednoznačná orientace na zabezpečení společnosti klienta po stránce fyzické bezpečnosti, komplexně, od zajištění všech potřebných technologií a instalací, po následnou technickou pomoc a servis. Dále je to pružná reakce na potřeby zákazníka a rychlé se přizpůsobování na měnící se podmínky na trhu.

 

 

 

 

 

| More
TiskNahoru